İletişim Bilgileri

Tel : 0532 365 96 55

Whatsapp : 0532 365 96 55

E-Mail : info@fotobaskiburada.com

Web : www.fotobaskiburada.com

Sipariş Formu

Sipariş Verin!

Her türlü fotoğraf ve resim baskı işleriniz için bize ulaşarak bilgi  ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Fotoğraf veya resimlerinizi baskı yaptırmak için bize aşağıdaki yöntemler ile fotoğraflarınızı iletebilirsiniz.

1 – Wetransfer.com Sitesi Üzerinden

www.wetransfer.com sitesine tıklayın.
Açılan sayfada Sol blokta yer alan “Beni ücretsize götür” butonuna tıklayın.
+ İkonu bulunan dosyaları yükle kısmına tıklayarak bilgisayarınızda bulunan fotoğrafları seçin.
Alıcı e-posta adresi kısmına “info@fotobaskiburada.com” adresini yazın.
Gönderici e-posta adresi kısmına kendi bilgilerinizi yazın.
Mesaj kısmına fotoğraflarınızın hangi tür baskı yapılacağını açıklayın ve ad soyad, tel, adres bilgilerinizi not olarak yazın.
Aktar butonuna tıklayın ve işlemin tamamlanmasını bekleyin.

2 – Whatsapp İle

Fotoğraf kalitesi biraz bozulsa da günümüzde telefon ile aktarım konusunda en başarılı uygulamalardan olan Whatsapp üzerinden bize “05347622329” numaralı telefonumuzdan fotoğraflarınızı iletebilir ve hangi fotoğrafların hangi ebat ve formata basılacağını bildirebilirsiniz.

3 – E-Mail İle

Bize boyutu çok yüksek olmayan fotoğraflarınızı e-mail üzerinden iletebilirsiniz. “info@fotobaskiburada.com” adresine e-mail iletebilirsiniz.

4 – CD / DVD / USB İle

Fotoğraflarınızı klasörleyerek bizlere Kargo ile CD / DVD / USB ile iletebilirsiniz. Kargonuz bize ulaştıktan sonra fotoğraflarınız bulunduğu medya üzerinden kopyalanarak baskıya alınacaktır.

5 – Adresimizden

Fotoğraflarınızı direkt kendiniz de getirebilirsiniz. İçerenköy Mahallesi, Profesör Doktor Necmettin Erbakan Caddesi No 2, 34752 Ataşehir/İstanbul adresindeki işyerimize gelebilirsiniz.

Her türlü soru ve bilgi için bize ulaşabilirsiniz.